icon

Власний дім по вул. Микитинецькій

Сучасний європейський будинок

Власний дім по вул. Микитинецькій

Компанія СКС Інвестбуд пропонує Вашій увазі котеджі, що збудовані за європейськими стандартнами. Комплекс будинків складається з п'яти будинків, кожен з яких має площу 240м.кв. та 7 сот. власного двору. При будівництві будинків використовуються виключно сертифіковані матеріали. Комплекс розташований по вул. Микитинецькій, що дозволить Вам проживати у спокої та безпеці.

У вартість будинку входить: - чистова штукатурка - суха стяжка - розводка опалення та теплої підлоги - розводка електропостачання - дерев’янні склопакети та вхідні броньовані двері - гаражні ворота DOORHAN - утеплення фасаду пінопласт 10см. - огороджена територія - ангобована черепиця ТМ CREATON - сталеві водостічні системи ТМ Struga Компанія СКС Інвестбуд пропонує Вашій увазі котеджі, що збудовані за європейськими стандартнами. Комплекс будинків складається з п'яти будинків, кожен з яких має площу 240м.кв. та 7 сот. власного двору. При будівництві будинків використовуються виключно сертифіковані матеріали. Комплекс розташований по вул. Микитинецькій, що дозволить Вам проживати у спокої та безпеці.

Вигідне розташування
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ckc01/ckc.if.ua/www/wp-content/themes/ckc/single-buildings.php on line 148

Отримайте Ваші ключі зараз

Виберіть для себе найбільш прийнятні умови та отримайте консультацію нашого консультанта