icon

Якісне утеплення!

09.03.2019
548

З кожним роком зими в нашій країні стають все суворішими. Сильні морози і сніг доставляють масу неприємностей мешканцям будинків, особливо тим, які своєчасно не утеплили свої житла.

В даний час вибір матеріалів для теплоізоляції будинків досить широкий. Тим не менш, є один матеріал, який відрізняється своїми унікальними експлуатаційними характеристиками – це полістирол.

Виготовляється листової полістирол для утеплення будівель шляхом змішування гранул речовини зі спеціальним спінюється порошком, барвниками та іншими добавками. Під впливом високих температур матеріал видавлюється з екструдера у вигляді спеціальних плит. Після плита охолоджується і ріжеться під певний розмір (у кожного виробника, як правило, він різниться).

Утеплення полістиролом – процес універсальний, адже працювати з матеріалом можна при будь-якій погоді і навіть у морози.

Полістирол – матеріал якісний і практичний, але в той же час, при його монтажі слід дотримуватися деякі вимоги.

1. Стійкість до поглинання вологи. Полістирол – унікальний матеріал, який не розчиняється, не набирає вологи і не деформується. Слід зазначити, що завдяки такій водостійкості, теплоізолятор можна використовувати в будь-яких умовах. Єдиний нюанс – на поверхню утеплювача потрібно обов’язково нанести спеціальне покриття, яке знизить швидкість проникнення вологи всередину;

2. Шумопоглинання і високий рівень звукоізоляції. Полістирол – матеріал пористий, а тому прекрасно затримує повітря і не пропускає сторонні звуки в ізольоване приміщення. При цьому, чим більше буде товщина плити, тим вище показники звукоізоляції;

3. Екологічність. Це матеріал, який абсолютно безпечний для здоров’я людини і навколишнього середовища. Він не отруйний, не виділяє якихось шкідливих хімічних речовин і алергенів, дає можливість стінам «дихати»

Вам може сподобатись
Цегляні стіни. Новий сайт! Якісне утеплення!