icon

Досвід та екпертиза

БК "СКС Інвестбуд" - це компанія, яка працює для людей. Пройшовши шлях розвитку з генерального підрядника у будівництві багатоповерхових будинків до будівництва своїх індивідуальних проектів, які характеризуються високою якістю та комфортом.
БК СКС Інвестбуд надає повний спектр будівельних послуг, ставлячи за мету створити доступне та якісне житло у Івано-Франківську.
У нас працюють висококваліфіковані інженери та робітники, ми використовуємо досвід як українських, так і зарубіжних колег, застосовуємо усі сучасні методи, матеріали та технології. Це дозволяє гарантувати надійність нового житла, його комфортність та економічність.
Ми прискіпливо працюємо над плануванням, аби квартири були комфортні, а крім цього намагаємось забезпечити вам красивий вигляд з вікон. Дбаємо про зручну інфраструктуру, затишні подвір'я, пішу доступнсть до шкіл, садків, магазинів, зупинок громадського транспорту, парків.
Збудовано 22081 м.кв. житла До 2018 року СКС Інвестбуд було побудовано 22081 м.кв. житла. Це свідчить, що нам довіряють як Замовники так і Інвестори
Робочі місця За останні 2 роки кількість працівників БК СКС Інвестбуд збільшилась на 40%.
Досвід Від початку своєї діяльності компанія об'єднала навколо себе спеціалістів будівельної галзі з багаторічним досвідом роботи.
Спорт - здоров'я нації СКС Інвестбуд турбується за спортивний розвиток нації, тому у дворах наших будинків, Ви завжди побачите спортивні майданчики

Отримайте Ваші ключі зараз

Замовити зворотній зв’язок