icon

Цегляні стіни.

09.03.2019
1002

Якщо сказати, що від товщини стін в цегляному будинку залежить багато чого, це значить нічого не сказати – від товщини стін у таких будинках залежить буквально все. Зокрема, всі характеристики будови, які так цінує сучасний людина і які створюють затишок в домі.

•  Міцність. Товсті стіни – це міцні стіни. В залежності від товщини кладки, будівля набуває здатність витримувати великі навантаження. І це стосується не тільки вітру, ударів і тому подібних навантажень – він стосується ще й здатності стін витримувати вагу своїх поверхів і перекриттів. Чим вищий будинок, тим товщі повинні бути його стіни.

•  Довговічність, яка забезпечується міцністю стін. Природно, це момент більшою мірою залежить від якості цегли і сполучного розчину, але і товщина стін тут відіграє важливу роль.

•  Тепло всередині будови. Будь який матеріал має таку характеристику, як теплопровідність – навіть сама Матінка-Земля має так звану глибину промерзання. Цегляні стіни в цьому відношенні не є винятком і промерзають вони, як і все на цій планеті. В ідеалі, чим товще стіна, тим тепліше має бути всередині будинку, але на практиці збільшувати до нескінченності цей показник нераціонально та марно – існують певні значення, які наказують, залежно від кліматичних умов регіону, будувати цегляні стіни тієї чи іншої товщини.

•  Тиша і спокій, а вірніше звукоізоляція. В принципі, сучасні будівельники об’єднують цей термін з попереднім – більшою мірою матеріали, що володіють високими теплоізоляційними властивостями, також володіють чималими звукоізоляційними характеристиками. З цеглою, а вірніше з цегляною стіною, справи йдуть так само – чим товщі стіни, тим більше, а вірніше краще, їх звукоізолюючі якості.

Товщина цегляної стіни у нашому будинку складає 510мм до 640 мм в залежності від поверху, а також ще додатковий шар утеплення полістеролом в 100 мм. Все це забезпечить економію на опалення в майбутньому.

Вам може сподобатись
Цегляні стіни. Новий сайт! Якісне утеплення!